درباره ما

شرکت ایمن پخش ماهان

شرکت ایمن پخش ماهان ( با مسوولیت محدود )  در سال ۱۳۹۱ با هدف عرضه تجهیزات ایمنی ، امداد و نجات ، آتش نشانی و مدیریت بحران به شماره ۴۲۱۹۶۳ در شهر تهران به ثبت رسید.

تجربیات گرانبهای مدیران در شرکت مهرماهان پاد و موفقیتهای کم نظیر در معرفی تجهیزات روز دنیا به سازمانها و مصرف کنندگان داخلی و نیز ارایه راهکارهای موثر در حل معضلات و مسایل بغرنج ملی در حوزه ایمنی ، امداد و نجات و آتش نشانی ، زمینه ساز ادامه فعالیت در قالب ساختاری جدید، با بهره گیری از روشهای نوین در جهت  معرفی هر چه بیشتر و موثرتر محصولات روز دنیا گردید.

ایده اطلاع رسانی بیواسطه و سریع به متخصصین و کارشناسان این حوزه در اقصی نقاط کشور پهناور و تنها با فاصله چند کلیک  و بهره گیری از فن آوری دیجیتال و تجارت الکترونیکی ، منجر به راه اندازی  الو ۱۲۵ ، اولین فروشگاه اینترنتی ایمنی ، امداد و نجات ، آتش نشانی و مدیریت بحران شد. 

از آنجا که مشتری مداری و ارایه خدمات پس از فروش ، یکی از دغدغه های همیشگی و نقطه ضعف اکثر شرکتهای فعال در این حوزه بوده ، اضافه نمودن معاملات الکترونیکی به نگرانیهای مذکور ، شرکت را بر آن داشت تا با اخذ نماد اعتماد دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، عزم جدی شرکت در الزام به پاسخگویی و تعهد به مشتری را به صورتی قانونی و الزام آور سرلوحه کسب و کار خود قرار دهد.

یازده سال حضور مستمر در سازمانها ، ادارات و ارگانهای گوناگون و نیز نهادهای دولتی ، تولیدی و شرکتهای خصوصی ، به عنوان مشاور ، برگزار کننده دوره های آموزشی و تامین کننده لوازم ، مدیران شرکت را با نیازهای این حوزه آشنا ، و حضور در نمایشگاههای بین المللی و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با تولیدکنندگان تجهیزات در سرتاسر دنیا ، امکان بررسی و انتخاب بهترین راهکارها و کاراترین تجهیزات جهت عرضه به مشتریان را فراهم ساخته است.


تامین کنندگان

کلیه تجهیزات فروشگاه از سازندگان و تولیدکنندگان اصلی به صورت مستقیم و بدون واسطه تامین شده و ازمبادی رسمی و به صورت کاملاً قانونی وارد میشود.


قیمت گذاری

الو۱۲۵ سعی بر آن دارد تا قیمت دقیق کلیه تجهیزات و محصولات عرضه شده را اعلام نماید،‌ لیکن بنا به دلایل زیر این مهم عملا امکان پذیر نمی باشد:

  • بنا به تنوع زیاد محصولات و مدلها، سفارشات براساس درخواست مشتری وارد می گردد. تعداد و نحوه حمل و نرخ ارز تاثیر زیادی در قیمت نهایی خواهد داشت. 
  • نحوه خرید سازمانها و ارگانهای غیرخصوصی تابع مقررات ویژه ایی همچون برگزاری مناقصه است . درج قیمت نهایی در سایت امکان رقابت در مناقصات را منتفی میسازد!

علیرغم موارد فوق ، الو۱۲۵ سعی بر آن دارد تا با قیمت گذاری عادله، سقف نهایی قیمت کالا را به منظور بهره برداری سازمانها و ارگانهای دولتی که نیاز به تهیه لیست برآورد قیمت جهت خریدهای آتی خود دارند، مشخص نموده و مرجعی جهت تخمین برآورد بودجه خرید مشتریان باشد.


مشتریان

برخی از مشتریان عمده این شرکت :  سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، سازمانهای آتش نشانی و خدمات ایمنی سراسر کشور،  سازمان امداد و نجات و جمعیت هلال احمر ، سازمان مدیریت بحران کشور، شرکت ملی نفت و سازمانهای تابعه، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، شرکت ملی گاز و سازمانهای تابعه، شرکت ملی پتروشیمی و سازمانهای تابعه، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، شرکت مادرتخصصی فرودگاههای کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور ، سازمان حفاظت محیط زیست ، سازمان شیلات ایران ، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، شرکتهای خودروسازی و صنایع بزرگ و ...صاحب امتیاز: آقای رضا چگونیان
ایمیل: chegoonian@alo125.com