درباره ما

ایده اطلاع رسانی بیواسطه و سریع به متخصصین و کارشناسان این حوزه در اقصی نقاط کشور پهناور و تنها با فاصله چند کلیک  و بهره گیری از فن آوری دیجیتال و تجارت الکترونیکی ، منجر به راه اندازی  الو ۱۲۵ ، اولین فروشگاه اینترنتی ایمنی ، امداد و نجات ، آتش نشانی و مدیریت بحران شد. 


تامین کنندگان

کلیه تجهیزات فروشگاه از سازندگان و تولیدکنندگان اصلی به صورت مستقیم و بدون واسطه تامین شده و ازمبادی رسمی و به صورت کاملاً قانونی وارد میشود.


قیمت گذاری

الو۱۲۵ سعی بر آن دارد تا قیمت دقیق کلیه تجهیزات و محصولات عرضه شده را اعلام نماید،‌ لیکن بنا به دلایل زیر این مهم عملا امکان پذیر نمی باشد:

  • بنا به تنوع زیاد محصولات و مدلها، سفارشات براساس درخواست مشتری وارد می گردد. تعداد و نحوه حمل و نرخ ارز تاثیر زیادی در قیمت نهایی خواهد داشت. 
  • نحوه خرید سازمانها و ارگانهای غیرخصوصی تابع مقررات ویژه ایی همچون برگزاری مناقصه است . درج قیمت نهایی در سایت امکان رقابت در مناقصات را منتفی میسازد!

علیرغم موارد فوق ، الو۱۲۵ سعی بر آن دارد تا با قیمت گذاری عادله، سقف نهایی قیمت کالا را به منظور بهره برداری سازمانها و ارگانهای دولتی که نیاز به تهیه لیست برآورد قیمت جهت خریدهای آتی خود دارند، مشخص نموده و مرجعی جهت تخمین برآورد بودجه خرید مشتریان باشد.


مشتریانصاحب امتیاز: آقای رضا چگونیان
ایمیل: chegoonian@alo125.com